TEKLİF İSTE

Beni Bilin

Atatürk aşığı, siyasal bilgiler fakültesinden mezun olmuş bir apolitik, elektronik müzik tutkunu bir romantik. Nasıl oldu da bu sektöre girdiğini anlatamayan bir hayvan sever. Tanısanız seversiniz beni aslında.

baslik-kes

Have No Fear, Gökmen is Here!

Merhaba ben Gökmen Bekar. Küçük-orta ölçekli işletmelerin, ihtiyaçlarına göre uyarlanmış online sistemlerle çevrimiçi dünyada etki yaratmasına yardımcı oluyorum. Temel olarak web tabanlı uygulamalar ve dijital pazarlama konusunda projeler yürütüyorum.  Manisa'da ikamet ediyorum ve aynı zamanda GB Stüdyo'nun sahibiyim.

Ajanslara outsource(dış kaynak, taşeron) hizmet vererek girdiğim bu sektörde profesyonel anlamda yedinci senemi doldurdum ve Türkiye'nin her yerinden onlarca marka için proje yürüttüm. Yürütmüş olduğum bu projeler arasında kurumsal web siteleri, portallar, e-ticaret siteleri, mobil uygulamalar, web tabanlı ticari yazılımlar ve kurumsal kimlik çalışmaları bulunmaktadır.

gb-studyo

İşe Yaklaşımım

Basitliğin Gücüne İnanırım. Bu doğrultuda da sade ve kullanıcı deneyimi yüksek çalışmalar sunarım. 

Tutku Olmadan Olmaz. Hayata geçmesi planlanan hiçbir proje tutku ve heyecan olmadan başarıya ulaşamaz. Bu yüzden üstlendiğim her projeyi kendi iş gibi görür ve çalışmalarımı bu doğrultuda planlarım. Aynı tutku ve heyecanı gerçek proje sahibinde de ararım. Şahsen yeterince ön çalışması yapılmamış "Olsun da nasıl olursa olsun" fikri olan hiçbir projeyi dikkate almam.

Yenilikler Yakından Takip Edilmeli. Sınırları kırmak ve modern pazarlama inovasyonunun ön saflarında yer almakla tanınıyoruz. Bu yaratıcılık seviyesi, müşterilerimiz için muazzam sonuçlar sunuyor. Müşterilerimizin en yeni pazarlama eğilimlerinin ön planda olduğundan emin olmak istiyoruz. Bu nedenle, ajansımızın kalbinde yeniliği teşvik ediyoruz.

Tasarım ve stratejik sürecimizin her aşamasına titiz detay, beceri ve işçilik uygulayarak her projeye tutku ve özveriyle yaklaşırız. Bu uyarlanmış yaklaşım, müşterilerimizi gereksiz yere azaltmaya ve fonksiyonel, kalıcı ve etkili tasarım çözümleri sunmamıza olanak tanıyan müşteri beklentileri ve iş hedefleri tarafından yürütülmektedir. Yaklaşımımız, sağlam stratejik düşünce ile birleştirilen, keşif ve içgüdüsel tekniklerin bir kombinasyonuyla bilgilendirilmektedir. Bu karşıt bakış açısı, işimizin iyi dengelenmesini ve amaca uygunluğunu sağlarken tutarlı ve ölçülebilir sonuçlar yaratmamızı sağlar.

Prensiblerim

Çözüm Odaklıyım

Karşılaşılan sorunu en kısa sürede ve en etkin biçimde ortadan kaldıracak çözümler üretir ve onayınıza sunarım.

 

Zaman ve Bütçe Değişmez

Eğer proje başındaki talepleriniz değişmez ise fiyat ve zamanda asla değişiklik olmaz.

Dinlemek Önemlidir

Sizi ve ihtiyaçlarınızı anlamak proje başarısının anahtarıdır. Bunun için sizi her aşamada dinlerim ve taleplerinize kulak veririm.

 

Ortadan Kaybolmam

İş bitince ortaklığı bozmam. Destek, bakım, geliştirme ve dijital pazarlama taleplerinize her daim cevap veririm.

Siz Sormadan Ben Söyleyeyim

Wordpress, drupal, opencart demeyin bana. Bu konudaki projelerinizi maalesef reddetmek zorunda kalacağım.

Demo kelimesi lugatımda bulunmamaktadır. Proje öncesi tarafınıza herhangi bir ön çalışma sunmam mümkün değildir. İşlerim sayfası sizin için yeterli değil ise bana ulaşabilirsiniz. Yaptığım diğer işleri tarafınıza ivedilikle gönderebilirim.

Projeniz için verilen fiyat teklifini onayladıktan ve hizmet sözleşmesini imzaladıktan sonra iş sonunda tekrar pazarlık yapmaya kalkanlardan hiç hoşlanmadığımı bilmenizi isterim. Bunun profesyonel iş ahlakına uygun olduğunu da düşünmüyorum.

Özellikle bilgisayar tamiri ve microsoft office konusunda hizmet vermediğimi belirtmek isterim. Bu konuda talebiniz var ise sizi ancak tanıdığım ve bu işleri yapan firmalara yönlendirebilirim.

Hiç bir bireyin özellikle de sevgilinizin sosyal medya hesabının şifresini kıramam.

gokmenbekar

Ödüller, Takdirler & Değinmeler

Projelerinden memnun olan ve fayda sağlayan müşteriler benim için en büyük ödüldür. Tabiki bunların yanında tasarım yarışmalarında kazandığım ödüller de çocuğum gibidir. 

BestCSS - Site Of The Day 

Design Nominees - Site Of The Day 

CSS Designs - Site Of The Day 

CSS Reel - Featured of The Day

Featured on Top CSS Gallery

Sertifika & Belgeler

Sadece katılımın ya da para ödemenin yeterli olmadığı, yetkinlik isteyen sertifikalarımı aşağıda görebilirsiniz.

Google Dijital Atölye

Adwords Temel Düzey

kesik-ters

UZUN LAFIN KISASI

Anlatmakla Olmaz. Bırakalım da Rakamlar Konuşsun. Belirtmeliyim ki Aşağıdaki Veriler Sadece Bireysel Olarak Yürütmüş Olduğum Projelere Ait Rakamlardır.

8

Yıllık
Tecrübe

67

Proje
Yayında

49

Mutlu
Müşteri

Hazırsan Hemen Başlayalım

Projenize dair önemli detayları ve iletişim bilgilerinizi gönderin, hemen üzerinde konuşmaya başlayalım.