TEKLİF İSTE

Dijital Pazarlama

Markanızı, ürün, hizmet ve içeriklerinizi hedef kitlenize hızlı bir şekilde tanıtmak için yatırım getirisi yüksek, dijital dünyanın en efektif pazarlama yöntemleri ile tanışın.

baslik-kes

SEO Nedir?

SEO Türkçe açılımı ile Arama Motoru Optimizasyonu, arama motorları için yapılan tüm iyileştime ve optimizasyon çalışmalarıdır. Seo çalışmalarında amaç teknik kriterleri yerine getirerek web sitesinin değerini arttırmak, arama sonuçlarında daha üst sıralara çıkarmak ve ziyaretçi sayısını arttırmaktır.

SEO Ne İşe Yarar?

Belirlenen anahtar kelimelere doğrultusunda doğal teknikler kullanılarak yapılan SEO çalışmaları ile daha üst sıralarda yer almak mümkündür. Bu da web sitenin trafiğini yükselterek öne çıkarmak istediğiniz bilgi, hizmet ve ürünlere yönelik ziyaretçi etkileşimini arttırır.

Maliyeti Ne Kadardır?

SEO'nun standart bir fiyatı yoktur. Bulunan sektöre, rakiplere, rekabete, hedeflenen anahtar kelime sayısına ve daha birçok değişkene göre şekillenmektedir. Ayrıca teknik SEO konusunda yapılacak çalışmalar da fiyatı doğrudan etkileyecektir. Detaylı bir analiz sonrası fiyatlandırma yapmak daha doğru olacaktır.

Google Ads Nedir?

Eski adı ile Adwords olarak anılır. Ürün ve hizmetlerinizi hedeflediğiniz kitleye belirlediğiniz anahtar kelimeler ile ulaştırmanın en kolay ve en hızlı yoludur. Bütçenin de tarafınızdan belirlendiği Google Ads sistemi, pazarlama faaliyetleri içerisinde geri dönüşü en çabuk ve en ölçümlenebilir olandır.

Google Ads Ne İşe Yarar?

Google Ads özellikle yeni firma ve markaları için büyük önem arz eder. Ürün ve hizmetlerini bir an önce potansiyel müşterilerine tanıtmak, marka bilinirliğini arttırmak için kullanılabilecek en efektif dijital pazarlama yöntemidir. Yapılan yatırımın karşılığını hemen almak için tercih edilebilir.

Maliyeti Ne Kadardır?

Google Ads ile reklamlarınızı göstermek için bütçeyi siz belirlersiniz. Herhangi bir taahhütün olmadığı sistemde reklamlarınızı dilediğiniz zaman pasif duruma alabilir ve reklam harcamalarını durdurabilirsiniz. Reklam yönetimi ve optimizasyonu için talep ettiğim miktar bütçenin yüzde 10'udur.

Sosyal Medya Reklamları Nedir?

Günlük hayatımızın bir parçası olan Facebook, Instagram, Youtube, LinkedIn gibi sosyal medya mecralarında yürütülen pazarlama faaliyetleridir. Firmanın hedef kitlesine ve amacına göre belirlenen mecralarda yapılan sosyal medya reklamları özellikle de marka bilinirliğini arttırmada büyük rol oynamaktadır.

Sosyal Medya Reklamları Ne İşe Yarar?

Ülkemizdeki nüfusun yaklaşık yüzde 67'sinin aktif olarak günde ortalama 2 saat 48 dakika sosyal medya hesaplarını kullandığını düşünürsek bu alanda firma ve markanızı tanıtmamanın çok büyük bir hata olduğunu söyleyebilirim.

Maliyeti Ne Kadardır?

Tıpkı Google Ads gibi sosyal medya reklamlarında da bütçe tarafınızdan belirlenmektedir. Reklam yönetimi ve optimizasyonu için talep ettiğim miktar bütçenin yüzde 10'udur.

Email Marketing Nedir?

Firmaların hedef kitlelerine ulaşmak adına yaptıkları bildirim ve tanıtımlarda email yöntemini kullanarak pazarlama faaliyeti yürütmesine Email Marketing(Email Pazarlama) denmektedir. Periyodik olarak yürütülmesi tavsiye edilen bu pazarlama yöntemi, işlemsel emaillerin kullanımı ile de büyük avantajlar sağlamaktadır.

Email Marketing Ne İşe Yarar?

Email Marketing ile doğru hedeflere, doğru içerikleri, doğru zamanda ve doğru stratejiler ile göndererek büyük getiriler elde etmek mümkündür. Fiyat - performans açısından bakıldığında email marketing maliyeti en düşük ve etkileşimi en yüksek dijital pazarlama yöntemlerinde  biri olarak değerlendirilebilir.

Maliyeti Ne Kadardır?

Gönderim yapmak istediğiniz listede yer alan kişi sayısı, gönderim yapmak istediğiniz sıklık ve talep etmiş olduğunuz entegrasyon tiplerine göre email marketing maliyetleri hesaplanmaktadır.

Web tasarım bir ürün değil hizmettir. Bu yüzden yapılan her tasarımın aşamaları ve işlevleri farklılık göstermektedir. Web tasarım hizmeti verirken günümüz teknolojilerine ve yeniliklerini ayak uydurmak adına birçok kıstasım bulumaktadır. Bunlardan başlıcalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Bütünleşik Pazarlama

Web sitenize yeni bir içerik eklemeniz mi gerekiyor? Ya da varolan içerikleri mi düzenleyeceksiniz? GB-Panel ile bunu kolayca ve telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz. Yazılımı tamamı ile tarafımdan oluşturulan ve wordpress, joomla, drupal gibi açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinin karmaşasından uzak GB-Panel sizi web sitenizin tek hakimi yapar.

Web sitenizi bir word dosyasında işlem yapar gibi sadece birkaç tıkla düzenleyebilirsiniz. Bu sayede web siteniz her daim güncel olacaktır.

gb-dijital-pazarlama

Dijital Pazarlama Hizmeti İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bu garantiyi size ne benim ne de bir başka seo uzmanının verme şansı yoktur. Garanti veren var ise de ya gerçekten işi bilmiyordur ya da doğal olmayan seo teknikleri kullanıyordur. SEO çalışmalarında size vereceğim garanti kesinlikle yükselmenin sağlanacağı yönündedir. Yaptığım tüm çalışmalarda (en az 3 aylık olmak kaydı ile) hedeflenen kelimelerde ilk sayfada çıkma başarısı gösterdiğimi söylemem mümkündür.

Google Ads üzerinde reklam vermek için herhangi bir alt limit bulunmamaktadır. Ancak reklam yönetimi ve optimizasyonunun tarafımdan yapılmasını istiyorsunuz sizden reklam için talep ettiğim minimum bütçe 500 TRY'dir.

Eğer sisteminiz PHP, Python ya da Ruby dillerinden herhangi biriyle yapılmış ise bunu yapabilirim. Eticaret, crm, stok takip sistemi gibi bir çok yazılımı bu tür entegrasyonlar yapmışlığım var.

TÜM HİZMETLER

Hazırsan Hemen Başlayalım

Projenize dair önemli detayları ve iletişim bilgilerinizi gönderin, hemen üzerinde konuşmaya başlayalım.