TEKLİF İSTE

Web Tasarım

Hazır tasarımlar ile nereye kadar gidebilirsiniz? Yenilikçi, özgün, akıllı, etkileyici ve kullanıcı deneyimi yüksek web tasarımlar ile online dünyadaki yüzünüz gülsün.

baslik-kes

Web Tasarım Nedir?

Birey ya da kurumları tanıtmak amacı ile web tarayıcılarının yorumlayıp görüntüleyebileceği şekilde oluşturulan online sistemlere web sitesi; tüm bu inşa sürecine de web tasarım denmektedir. Her ne kadar web tasarımı tek bir cümle ile anlatmış olsak da bu süreç oldukça zaman ve emek gerektirir. Planlama, grafik tasarım, tasarımı koda dökme, içerik yönetim sistemi entegrasyonu ve test etme gibi safhalardan geçer. Tabi bu safhalar sadece özgün web tasarımlar için gereklidir. 

Kimliğinizi doğru şekilde yansıtan bir web sitesi ziyaretçilerinizde markanıza dair önemli bir ön bilgilendirme sağlayacaktır. Bu yüzden profesyonel, güncel, kullanıcı deneyimi yüksek ve modern bir web sitesine sahip olmak sizi her zaman bir adım öne çıkaracaktır.

Müşterilerin %46'sı işletmelerin güvenilirliğine web sitesinin tasarımına, düzenine ve kullanım kolaylığına bakarak karar vermektedir.

Olmazsa Olmazlar

Web tasarım bir ürün değil hizmettir. Bu yüzden yapılan her tasarımın aşamaları ve işlevleri farklılık göstermektedir. Web tasarım hizmeti verirken günümüz teknolojilerine ve yeniliklerini ayak uydurmak adına birçok kıstasım bulumaktadır. Bunlardan başlıcalarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Hazıra Konmam

Ne tasarım ne de yazılım aşamasında hazır bir tasarım ya da açık kaynak kodlu bir içerik yönetim sistemi kullanmam. Yapılacak tasarımın sadece size özel olacağını web tasarım sözleşmesinde de beyan eder; aksi durumda 100% para iadesi yapacağımın garantisini veririm.

SEO Benim Dostum

Arama motorlarında daha iyi bir konum elde edebilmeniz için web sitenizi hazırlarken gereken tüm SEO kurallarına uyarım. Ayrıca içerik yönetim sistemine entegre etmiş olduğum modüllerle de yeni eklediğiniz içerikler için gereken ayarlamaları birkaç adımda yapmanıza olanak tanırım.

Responsive Şart

Günümüzde her 10 kişiden en az 7'sinin gün içersinde internete girmek için mobil cihazlarını kullandıklarını düşünürsek web tasarımda mobil uyumun en temel şartlardan biri olduğunu söyleyebiliriz. Merak etmeyin sizin siteniz de mobil uyumlu olacak.

Kontrol Sizde

GB-Panel İçerik Yönetim Sistemi sayesinde web sitenizi istediğiniz zaman, istedğiniz yerden ve istediğiniz cihazdan kolayca güncelleyebilirsiniz. Kullanımı oldukça kolay olan GB-Panel ile web sitenizin tek hakimi siz olacaksınız.

Geliştirilebilir Yapı

Geliştirilebilir altyapı sayesinde teknolojik gelişmelere ve işletmenizin ihtiyaçlarına göre web sitenizde de yeniliklere gidilebilir. Yeni fonksiyonlar, yazılımlar ve modüller ile iş akışınızı kolayca yönetin ve zamandan tasarruf edin.

Desteksiz Olmaz

Web tasarım yaşayan bir süreçtir. Bu süreçte her daim beraber olacağımızın garantisini veriyorum. Aklınıza takılanlar, üstesinden gelemedikleriniz ya da herhangi bir başka talebiniz için müşteri paneline girip destek talebi oluşturmanız yeterli olacaktır.

GB-Panel İle Yönetim Siz de Olsun

Web sitenize yeni bir içerik eklemeniz mi gerekiyor? Ya da varolan içerikleri mi düzenleyeceksiniz? GB-Panel ile bunu kolayca ve telefonunuzdan dahi yapabilirsiniz. Yazılımı tamamı ile tarafımdan oluşturulan ve wordpress, joomla, drupal gibi açık kaynak kodlu içerik yönetim sistemlerinin karmaşasından uzak GB-Panel sizi web sitenizin tek hakimi yapar.

Web sitenizi bir word dosyasında işlem yapar gibi sadece birkaç tıkla düzenleyebilirsiniz. Bu sayede web siteniz her daim güncel olacaktır.

gb-panel-ipad

Tasarım Tek Başına Yeterli Mi?

Bir tasarımın göze hoş gelmesi dışında sahip olması gereken birçok önemli özellik bulunur. Kullanıcı deneyimi odaklı olması, seo kurallarına mümkün olduğunca uyması, karmaşadan uzak sade bir görünüme sahip olması ve en önemlisi de siteyi ziyaret edenleri etkileşime geçirecek bir düzene sahip olması gibi özellikleri barındırmalıdır. Tüm bunlara ek olarak da seo çalışmaları, arama motoru ve sosyal medya reklamları ile de desteklenmesi yararlı olacaktır. Bu konuda detaylı bilgi almak için aşağıdaki linke tıklayınız.

Dijital Pazarlama'ya Git

gb-dijital-pazarlama

1. PLANLAMA

İşletmeniz, bulunduğu sektör ve rakipleriniz konusunda bilgi edindikten sonra ihtiyaçlarınız ve hedefleriniz doğrultusunda yapılacaklara dair bir yol haritası oluştururak tarafınızın onayına sunarım.

2. UYGULAMA

Oluşturulan yol haritasına sadık kalarak hayata geçirilecek tüm tasarım ve kodlama işlemlerine başlarım. Bu işlemleri anlık olarak müşteri panelinden takip edebilir ve anında müdahalede bulunabilirsiniz.

3. GELİŞTİRME

Projenizi yayına aldıktan sonra düzenli olarak bakım ve güncelleme çalışmalarını yapar; zamanla doğabilecek yeni ihtiyaçlarınıza göre revize ve geliştirme işlemlerini yaparım.

Web Tasarım Hizmeti İle İlgili Sık Sorulan Sorular

Bu maalesef hiçbir şekilde mümkün değil. Bu konuda sizi anlayabiliyorum. Sonucu ne olacağını bilmediğiniz bir hizmet için para vermek istemiyorsunuz. Ancak "İşlerim" sayfası bunun için var. Yaptığım işleri inceleyerek tasarım konusundaki yetkinliğim hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Web tasarımın bir ürün değil hizmet olduğundan bahsetmiştim. Bu yüzden standart bir fiyat listesinden bahsetmek mümkün değildir. Verilecek hizmete, yapılacak tasarıma, eklenecek fonksiyonlara kısacası projenin kompleksliğine göre fiyatlar şekillenmektedir. Benim bu konudaki yaklaşımım sınırları sizin koymanız. Bütçenizi söyleyin ben de bu doğrultuda sizin için neler yapabilirim onları belirteyim.

O internette gördüğünüz 300-400 TRY'ye web sitesi yapanlar gibi hazır şablonları kullanmıyorum. Belki bu sizin için bir neden olabilir. Bu arada web sitenizi bu fiyatlara yaptırdıysanız lütfen bana web adresinizi gönderin. Sitenizin birebir tasarımına sahip onlarca siteyi size göndereyim. Değer mi değmez mi o zaman siz karar verirsiniz.

TÜM HİZMETLER

Hazırsan Hemen Başlayalım

Projenize dair önemli detayları ve iletişim bilgilerinizi gönderin, hemen üzerinde konuşmaya başlayalım.