TEKLİF İSTE

Sık Sorulan Sorular

Aklınızda tek bir soru kalmasın. Eğer aradığınız cevabı aşağıda bulamadıysanız bana ulaşmanız yeterlidir. Sorularınızı cevaplamaktan memnuniyet duyarım.

Bu maalesef hiçbir şekilde mümkün değil. Bu konuda sizi anlayabiliyorum. Sonucu ne olacağını bilmediğiniz bir hizmet için para vermek istemiyorsunuz. Ancak "İşlerim" sayfası bunun için var. Yaptığım işleri inceleyerek tasarım konusundaki yetkinliğim hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Web tasarımın bir ürün değil hizmet olduğundan bahsetmiştim. Bu yüzden standart bir fiyat listesinden bahsetmek mümkün değildir. Verilecek hizmete, yapılacak tasarıma, eklenecek fonksiyonlara kısacası projenin kompleksliğine göre fiyatlar şekillenmektedir. Benim bu konudaki yaklaşımım sınırları sizin koymanız. Bütçenizi söyleyin ben de bu doğrultuda sizin için neler yapabilirim onları belirteyim.

O internette gördüğünüz 300-400 TRY'ye web sitesi yapanlar gibi hazır şablonları kullanmıyorum. Belki bu sizin için bir neden olabilir. Bu arada web sitenizi bu fiyatlara yaptırdıysanız lütfen bana web adresinizi gönderin. Sitenizin birebir tasarımına sahip onlarca siteyi size göndereyim. Değer mi değmez mi o zaman siz karar verirsiniz.

Hazırsan Hemen Başlayalım

Projenize dair önemli detayları ve iletişim bilgilerinizi gönderin, hemen üzerinde konuşmaya başlayalım.